alt


  • آواتار digibonyan2019
    04-11-2019, 08:49 PM
    برگرفته از سایت دیجی بنیان محصولات دانش بنیان چیست ؟ محصولات دانش بنیان به کالا یا خدماتی میگویند که در حوزه فناوری های بالا یا متوسط به بالا...
    0 پاسخها | 68 مشاهدات
No More Results
درباره digibonyan2019

اطلاعات عمومی

درباره digibonyan2019
Biography:
امروزه هدفمند کردن پژوهش به سمت حل مشکل یا تولید محصول و خلق ثروت موجب تغییر نگاه متولیان امر تحقیق و فن آوری در کشور شده است. برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه با ایجاد مدیریت های فناوری در دانشگاه ها با سرعت بیشتری به سمت تحقق عینی در حال حرکت است.

از حدود کمتر از یک دهه قبل با تدوین آئین نامه ها و قوانین شرکت های دانش بنیان، دانشگاه ها با سرعتی ولو کند اما رو به رشد به سمت تولید محصول و خلق ثروت در کنار تولید علم پیش می روند .

خوشبختانه این تغیر نگاه در سطح ملی و کلان موجب شکل گیری تعداد قابل توجهی از شرکتهای دانش بنیان در دل مراکز رشد دانشگاهی شده است. تولید و خدمات این شرکت ها با توجه به پایه ی علمی قوی تشکیل دهنده آنها به طور چشمگیری قابل توجه و مشکل گشا بوده اند. اما کار به اینجا ختم نمی شود و مسیر از ایده تا محصول در اینجا خاتمه نمی یابد .

در حقیقت مرحله نهایی در نیل به اهداف تعیین شده در این شرکتها فاز تجاری سازی است. تجاری سازی امری اساسی و علمی در حفظ و توسعه این نهضت در حال رشد خواهد بود. مجموعه دیجی بنیان با همین نگاه و با هدف ایجاد یک نمایشگاه و فروشگاه دائمی برای محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت شکل گرفته است.ما متعهدیم تا فاصله بین تولید کنندگان و جویندگان خدمات و محصولات دانش بنیان و همچنین فاصله بین کارفرمایان و نیروی انسانی متخصص جویای کار را به حداقل ممکن برسانیم.کاهش زمان و هزینه، برقراری ارتباط موثر و بدون واسطه بین فروشنده و خریدار، امکان برقراری ارتباط مستقیم بین شرکت های مختلف را می توان از مزایای این مجموعه دانست. این موضوع شاید به نوعی موجب افزایش سرعت رشد فناوری از طریق میان بر شدن رسیدن به محصول نهایی از طریق خرید خدمت از شرکت های با فناوری مشابه و واسط شود.

امضاء


[URL="http://digibonyan.com"]معرفی شرکت های دانش بنیان[/URL]

آمار


مجموع پست ها
مجموع پست ها
1
میانگین پستها در طول روز
0.01
آخرين نوشته
معرفی وب سایت شرکت ها و محصولات دانش بنیان 04-11-2019 08:49 PM
تمام پسندیده ها
تمام پسندیده ها
0
  • مورد پسند : 0 بار در 0 پست
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
04-11-2019 08:49 PM
تاریخ عضویت
04-11-2019
معارفه ها
0