سلام
امیدوارم حال همه خوب باشه

در سایت پایا وردپرس که چند وقتی از راه اندازی ش میگذره، قرار هست که به رایگان قالب وردپرس فارسی سازی کنیم و توی پایا وردپرس منتشر کنیم.

در صورتی که دوستان و طرفداران وردپرس ، نیاز به قالب یا حتی افزونه دارند، لطفا اسمشو بگن تا انجام بدیم و منتشر کنیم.

قوانین ترجمه پوسته وردپرس


[LIST=1][*]سعی کنید قالب معرفی شدتون در مخزن وردپرس ثبت شده باشه[*]اولویت ترجمه با پوسته هایی هست که دارای فایل راستچین باشه ولی در صورتی که قالب محبوبی معرفی نمایید حتما خودمون راستچین می کنیم[*]قالب حتما از طرف سازنده دارای بروزرسانی مناسب باشه[*]قالب حتما حتما رایگان باشه چون تمامی قالب ها رو به رایگان برای دانلود قرار میدیم[/LIST]این مورد رو هم خاطر نشان بشیم که برای قالب هایی که به رایگان برای دانلود میزاریم، پشتیبانی داریم و به رایگان بروزرسانی های جدید رو در عرض 48 ساعت قرار میدیم.

در حال حاضر هم تعدادی قالب وردپرس ترجمه شده داریم که می توانید از بخش
[URL="http://payawp.ir/category/theme-free/"][URL="https://payawp.ir/category/theme-free/"]قالب رایگان وردپرس[/URL][/URL] ، آن ها را مشاهده و استفاده نمایید.


اما دوستانی که
[URL="https://payawp.ir/category/plugin-free/"][URL="https://payawp.ir/category/plugin-free/"]افزونه وردپرس[/URL][/URL][URL="https://payawp.ir/category/plugin-free/"] رایگان[/URL] کاربردی در نظر دارن، می تونن درخواست بدن تا فارسی سازی کنیم.


در صورتی که نیاز به مقاله آموزشی هم باشید می توانید درخواست بدید، آموزش های سئو، امنیت دیجیتال مارکتینگ و ... رو آماده انجام هستیم.

بزودی بخش جدید ویدئوهای آموزشی هم به وبسایت اضافه خواهد شد..