امروزه بسیاری از افراد و شرکت ها برای پیشبرد فعالیت تجاری و اقتصادی خود و کسب درآمد به داشتن طراحی وب سایت روی آورده اند، ولی کسانی که می خواهند وب سایت داشته باشند، برای ایجاد و طراحی وب سایت نیاز به پرداخت هزینه های مختلفی دارند. با توجه به تجربه تیم طراحی وب سایت نورو وب در زمینه طراحی سایت این شرکت آمادگی خود را برای طراحی سایت ارزان برای افراد و شرکتهای مختلف به صورت کاملا اختصاصی و طبق نظر مشتری و با توجه به بودجه ی مورد نظر شما اعلام می دارد. توجه به این نکته ضروری است که داشتن یک طراحی سایت ارزان بهتر از نداشتن هرگونه طراحی وب سایت است. چرا فعالیت شما با داشتن یک طراحی سایت ارزان می تواند، در موتور جست و جوی گوگل قرار گیرد و معرف فعالیت شما در سطح اینترنت باشد.
امکانات طراحی سایت ارزان
- داینامیک بودن وب سایت ارزان.
- هدر: که نام شرکت (نام دامنه) در آن میباشد.
- ایجاد منو, تا جایی که بالای صفحه جا دارد.
- ایجاد به تعداد صفحات.
- قراردادن عکس در همه صفحات.
- ایجاد لینک در صفحات, مطالب و عکسها.
- ایمیل با نام وب سایت.
دارای پنل مدیریت فارسی.
- با قابلیت ایجاد جدول در صفحات مختلف وب سایت.
- امکان ویرایش و جا گذاری صفحات.
- دارای جاگذاری کلمات کلیدی برای شناخت گوگل.
- وب سایتها با آخرین ورژن html کد نویسی میشود.
- قابلیت ارتقاء و اضافه شدن امکانات جانبی.
چند نکته در مورد وب طراحی سایت ارزان
۱- کمتر بودن خدمات طراحی سایت ارزان یعنی چه ؟
یعنی برای مثال تعداد صفحات داخلی وب سایت را به جای ۱۰ به ۲ یا ۳ صفحه می رسانیم. در جلسه مشاوره رایگان پس از بررسی کلیه نکات و شرایط بهترین راهکار و خدماتی که مورد نیاز شماست را در پکیج وب سایت قرار داده تا از آن استفاده کنید.
۲- آیا سایت ارزانی که تحویل داده می شود ناقص است ؟
به هیچ عنوان، در جلسه مشاوره رایگان ما هدف و اصول اساسی شما را برای طراحی سایت بررسی کرده و وب سایت را بر اساس ان طراحی کرده تا کلیه نیاز های شما را پوشش دهد.
۳- آیا در آینده اضافه کردن سایر خدمات وجود دارد ؟
وب سایت های ما کاملا با اصول و استاندارد های روز طراحی می شود و کاملا قابلیت آپدیت را دارد.
با توجه به این موارد شما می توانید با خیالی آسود برای طراحی وب سایت خود با توجه به اهداف، شرایط و بودجه ی مورد نظرتان با کارشناسان حرفه ای نورو وب مشاوره رایگان داشته باشید، و با خیالی آسود و اطمینان خاطر اقدام برای طراحی سایت ارزان خود کنید.
نکته: توجه داشته باشید که پس از طراحی سایت با هر هزینه ای از موضوع سئو سایت و یا بهینه سازی سایت غافل نشوید چرا که بدون بهینه سازی وب سایت شما به نتیجه ی دلخواه خود از طراحی سایت نخواهید رسید.