باربری تهران ترکیه (حمل بار به آدانا)

شرکت حمل ونقل بیلیک دوزو تحت نظارت وزارت راه ترابری ایران با هدف ارائه راه حل های جامع حمل بارهای صادراتی، وارداتی و ترانزیت به شکل دریایی، زمینی، هوایی و ترکیبی، با هزینه مناسب در سریع ترین زمان با بکارگیری از تجربه و تخصص افراد مستعد و توانمند.ما با برخورداری از ناوگان حمل ونقل پیشرفته و بروز و با داشتن چندین نماینده فعال در کلیه گمرکات کشور ، در زمینه حمل ونقل بین المللی برای مشتریان خود ارایه خدمت نماید.
حمل و نقل بین المللی جاده ای در باربری ترکیه

حمل و نقل جاده ای برای ارسال بار به ترکیه (https://tehranbar-turkey.ir/post/6/%D8%AD%D9%85%D9%84-%D9%88-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C) از زمانی که انسان نیاز به حمل و نقل را احساس کرد به وجود آمد . حمل کالا در دوران پیشین به صورت امروزی نبود و ابزاری همچون کامیون ، خاور ، وانت و ... که امروز وجود دارند وجود نداشت . لازم به ذکر است که حمل و نقل جاده ای به آن دسته از حمل و نقل زمینی گفته می شود که از طریق راه آهن صورت نگیرد .
پس هر جا که سخن از حمل و نقل جاده ای باشد منظورمان حمل و نقل ریلی نمی باشد . زیر ساخت ساختمان حرفه ی ترابری جاده ای را می توان به راه ها و بارگیرها تقسیم کرد .
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای علاوه بر توسعه زیرساخت ها و جاده های کشور با کمک های قابل تأمل در خصوص تأسیس شرکت های حمل و نقل بین المللی و برگزاری آزمون های مدیران ، وظایف نظارتی کلان و برنامه ریزی بلند مدت در این زمینه را انجام می دهد .
موارد استفاده از سرویس های حمل و نقل جاده ای بسیار زیاد و متفاوت می باشند . این کالا می توانند وسایل کشاورزی ، صنعتی ، خرده ریز ، پوشاک ،خوراکی ، لوازم خانگی ، لوازم اداری ، مواد اولیه و .... را شامل شوند .
همچنین وسایل نقلیه ای که در حمل کالا به صورت جاده ای استفاده می شوند باید با شرایط نگهداری کالا هماهنگ باشند و از کابین های مخصوص خود اسفاده کنند . مثلاً در حمل مواد خوراکی مانند گوشت باید از کامیون های یخچالی و برای حمل چوب باید از کامیون های بزرگ با بست های بسیار محکم و ایمن اسفاده شود .
قیمت و هزینه حمل بار به ترکیه بستگی به چند عامل تعیین کننده در محاسبه و ارزیابی آن دارد. از جمله:

• نوع و روش باربری به خارج از کشور (هوایی، زمینی و یا دریایی)
• حجم و مقدار اجناس و یا کالاها
• نوع اجناس
• نرخ های پایه شرکت های کارگو
• کشور مبدأ
هزینه حمل بار به ترکیه (https://tehranbar-turkey.ir/post/10/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AD%D9%85%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87) و اثاثیه یا کالاهایی که از طریق خدمات باربری و حمل بار به ترکیه فرستاده می شوند، بر طبق واحد کیلوگرم حساب می شود. برای استعلام قیمت خدمات حمل بار به ترکیه می توانید با ما در باربری ترکیه (https://tehranbar-turkey.ir/) تماس بگیرید و از مشاوره همکاران ما بهره مند شوید.