alt


نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: تور کشتی کروز یونان

 1. #1


  نوشته ها
  2
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست

  تور کشتی کروز یونان

  تجریه یک سفر رویایی، تور کشتی کروز یونان نهایت استفاده از زمان، کشف جواهرهای پنهان یونان، بازدید از زیباترین جزایر دنیا و استفاده رایگان از امکانات یک هتل مجلل شناور در آب، آن هم ، فقط و فقط با تور کشتی کروز یونان بدون ویزا امکان پذیر است. آژانس آریانهاد از سال 1394 تور کشتی کروز یونان را به صورت انحصاری اجرا نموده و افتخار میزبانی بیش از 5000 نفر از هموطنانمان را در کشتی های کروز Celestyal داشته است.


  تور کشتی کروز یونان تابستان ۹۸ با 2 کشتی از ناوگان شرکت سلستیال اجرا خواهد شد. کشتی کروز مجلل Crystal Cruise برنامه 8 روزه. کشتی کروز یونان و Celestyal Olympia برنامه 5 روزه. کشتی کروز یونان را اجرا خواهند کرد. تمامی برنامه های. کشتی کروز یونان بدون نیاز به ویزا می باشد. و مسافران عزیز ما می توانند، بدون دغدغه درخواست ویزای یونان به این کشور سفر کنند. با کلیک بر روی نشان هر یک از کروزهای سلستیال در ادامه. می توانید تورهای در حال اجرای این 2 کشتی کروز را مشاهده نمایید.

  تور کشتی کروز یونان Celestyal Crystal
  تاریخ حرکت مدت اقامت ایرلاین پکیج تور
  هر هفته شنبه ها 8 شب و 9 روز ترکیش ایرلاین دانلود
  حرکت کشتی کروز Celestyal Crystal از بندر کوش آداسی، هر هفته یک شنبه ها می باشد. به همین جهت تور کشتی کروز یونان از تهران هر هفته شنبه ها با پرواز به شهر ازمیر ترکیه آغاز و پس از 1 شب اقامت در هتل 5 ستاره Wyndham Grand ازمیر، برای سوار شدن به کشتی کروز به کوش آداسی ترانسفر خواهید شد. فاصله ازمیر تا بندر کوش آداسی 45 کیلومتر است. و در کمتر از 1 ساعت از هتل محل اقامت خود به بندر کشتی کروز خواهید رسید. در طول 7 شب اقامت در کشتی کروز یونان، از جزایر سانتورینی، میکونوس، کرت، میلوس و همینطور شهر آتن پایتخت یونان بازدید خواهیم کرد. قیمت تور کشتی کروز یونان برای این برنامه را در ادامه خواهد دید.

  قیمت تور کشتی کروز یونان
  نوع کابین کد کابین بزرگسال یک تخته کودک 2 تا 12 سال
  بدون پنجره IA طبقه سوم 1190€ + بلیط هواپیما 1590€ + بلیط هواپیما 690€ + بلیط هواپیما
  بدون پنجره IB طبقه چهارم و پنجم 1230€ + بلیط هواپیما 1650€ + بلیط هواپیما 690€ + بلیط هواپیما
  بدون پنجره IC طبقه ششم و هفتم 1280€ + بلیط هواپیما 1700€ + بلیط هواپیما 690€ + بلیط هواپیما
  پنجره دار XB طبقه سوم و چهارم 1350€ + بلیط هواپیما 1800€ + بلیط هواپیما 690€ + بلیط هواپیما
  پنجره دار XBO طبقه ششم دید محدود 1350€ + بلیط هواپیما 1800€ + بلیط هواپیما 690€ + بلیط هواپیما
  پنجره دار بزرگتر XC طبقه سوم و چهارم 1400€ + بلیط هواپیما 1800€ + بلیط هواپیما 690€ + بلیط هواپیما
  پنجره دار بزرگتر XD طبقه ششم و هفتم 1450€ + بلیط هواپیما 1800€ + بلیط هواپیما 690€ + بلیط هواپیما
  قیمت تور کشتی کروز یونان برای تاریخ 19، 26 مرداد و همینطور 2، 9 و 16 شهریور 150 یورو افزایش دارد.
  قیمت تور کشتی کروز یونان برای نوزاد در تمامی تاریخ ها 400 یورو به علاوه 10 درصد قیمت بلیط محاسبه خواهد شد.
  خدمات تور کشتی کروز
  پرواز رفت و برگشت به ازمیر از طریق استانبول. 1 شب اقامت در هتل 5 ستاره Wyndgam Grand ازمیر. 7 شب اقامت در کشتی کروز Celestyal Crystal. خدمات All Inclusive در طول مدت اقامت در کشتی کروز. گشت رایگان شهری در آتن پایتخت یونان. راهنمای انگلیسی زبان مستقر در کشتی کروز. کلیه ترانسفرها. بیمه مسافرتی.

  برنامه زمان بندی حرکت کشتی کروز
  روز شهر یا جزیره ورود خروج
  اول اقامت در هتل ازمیر ورود پرواز از تهران –
  دوم حرکت کشتی کروز از کوش آداسی – 17:00
  سوم آتن (بندر پیرائوس) 09:00 21:00
  چهارم جزیره میکونوس 07:00 –
  پنجم خروج از جزیره میکونوس – 07:00
  = جزیره میلوس 13:00 23:59
  ششم جزیره سانتورینی 08:00 –
  هفتم خروج از سانتورینی – 23:00
  هشتم جزیره کرت شهر هراکلیون 07:00 20:30
  نهم بازگشت کشتی به کوش آداسی 11:30 پرواز بازگشت به تهران
  تور کشتی کروز یونان Celestyal Olypmia
  تاریخ حرکت مدت اقامت ایرلاین پکیج تور
  هر هفته شنبه ها 7 شب و 8 روز پرواز مستقیم به ازمیر –
  تور کشتی کروز یونان با کشتی کروز Celestyal Olympia در تابستان 98، هر هفته شنبه ها برگزار می شود. پس از ورود به ازمیر بلافاصله به کوش آداسی ترانسفر می شوید. پس از 3 شب اقامت در هتل 5 ستاره کوش آداسی، روز سه شنبه سوار کشتی کروز خواهید شد. 4 شب در کشتی سلستیال المپیا اقامت خواهید داشت. و در این مدت از جزیره های پاتموس، رودس، کرت، سانتورینی، میکونوس و همینطور آتن پایتخت یونان بازدید می کنید. در ادامه قیمت تور کشتی کروز یونان برای این برنامه را می بینید.

  قیمت تور کشتی کروز یونان
  نوع کابین بزرگسال یک تخته کودک 2 تا 12 سال
  کابین های بدون پنجره 1150€ + 3،000،000 تومان 1600€ + 3،000،000 تومان 790€ + 3،000،000 تومان
  کابین های پنجره دار 1300€ + 3،000،000 تومان 1750€ + 3،000،000 تومان 790€ + 3،000،000 تومان
  قیمت تور کشتی کروز یونان ۹۸ برای تاریخ 19، 26 مرداد و همینطور 2، 9 و 16 شهریور 150 یورو افزایش دارد.
  قیمت تور کشتی کروز یونان برای نوزاد در تمامی تاریخ ها 300 یورو به علاوه 500،000 تومان محاسبه خواهد شد.
  خدمات تور کشتی کروز
  پرواز رفت و برگشت مستقیم به ازمیر. 3 شب اقامت در هتل 5 ستاره کوش آداسی. 4 شب اقامت در کشتی کروز Celestyal Olympia. خدمات All Inclusive در مدت اقامت در کوش آداسی و کشتی کروز. گشت رایگان شهری در کوش آداسی، جزیره رودس یونان و شهر هراکلیون جزیره کرت. راهنمای انگلیسی زبان مستقر در کشتی کروز. کلیه ترانسفرها و بیمه مسافرتی.

  برنامه زمان بندی حرکت کشتی کروز
  روز شهر یا جزیره ورود خروج
  اول اقامت در هتل کوش آداسی ورود پرواز از تهران –
  دوم اقامت در هتل کوش آداسی – –
  سوم اقامت در هتل کوش آداسی – –
  چهارم حرکت کشتی کروز – 13:00
  = چهارم جزیره پاتموس یونان 17:45 21:30
  پنجم جزیره رودس 07:00 18:00
  ششم جزیره کرت (هراکلیون) 07:00 12:00
  = ششم جزیره سانتورینی 16:30 21:30
  هفتم آتن بندر پیرائوس 07:00 11:30
  = هفتم جزیره میکونوس 18:00 23:00
  هشتم بازگشت کشتی به کوش آداسی 07:30 –
  = هشتم گشت شهری کوش آداسی و بازگشت به تهران – پرواز بازگشت به تهران
  نکات مهم تور کشتی کروز یونان
  مدارک لازم: پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار. ارائه کلیه پاسپورت های قبلی. اصل شناسنامه کلیه مسافرین. مدرک شغلی معتبر و قابل استعلام. ضمانت نامه بانکی جهت بازگشت مسافرین از کشتی کروز یونان به مبلغ 80 میلیون تومان به ازای هر نفر
  با توجه به حساسیت موضوع ورود بدون ویزا به یونان. و سپردن ضمانت های سنگین نقدی و اعتباری به مقامات یونانی جهت بازگشت مسافرین از این سفر. آژانس آریانهاد حق جلوگیری از ثبت نام مسافرین بنا به صلاحدید کارشناسان آژانس را برای خود محفوظ می دارد.
  طبق مقررات کشتی کروز پس از ثبت رزرو (عقد قرارداد و یا ارسال درخواست) کنسل کردن و یا تغییر نام و یا تاریخ امکان پذیر نمی باشد. بنابراین پس از ثبت رزرو هر گونه تغییر و یا ابطال شامل جریمه معادل 100% مبلغ کل قرارداد می گردد.
  عقد قرارداد و یا ارسال درخواست به آژانس آریانهاد، به معنای تفهیم و قبول کلیه شرایط قید شده در بالا می باشد.
  سوالات متداول
  با وجود اینکه یونان عضو حوزه شنگن می باشد، چگونه تور کشتی کروز یونان بدون ویزا انجام می شود؟

  توافقات صورت گرفته بین وزارت گردشگری یونان و مقامات ترکیه، این امکان را برای شهروندان ترکیه فراهم کرده که بدون نیاز به ویزا و فقط از طریق کشتی های کروز شرکت Celestyal از یونان بازدید کنند. شرکت ما با سپردن ضمانت نامه های سنگین. توانسته این امکان را برای ایرانیان نیز فراهم کند تا از این توافق استفاده کنند. و بدون ویزا از یونان بازدید نمایند.
  آیا از آتن و جزایر یونان بازدید خواهیم کرد؟ در زمان توقف کشتی کروز، پیاده می شویم؟

  در تمامی شهرها و جزایری که طبق برنامه سفر تور کشتی کروز یونان، توقف خواهید داشت. از کشتی پیاده می شوید و امکان بازدید از شهرها و جزایر یونانی به اختیار خودتان فراهم می باشد. در کشور یونان در هیچ هتلی اقامت نداریم. کشتی کروز تمامی امکانات یک هتل 5 ستاره تاپ را دارا می باشد.
  تور کشتی کروز یونان چند سال است که اجرا می شود؟

  این تور با کشتی های کروز شرکت Celestyal از سال 1394 برگزار می شود. از همان سال تا کنون آژانس آریانهاد میزبان بیش از 5000 نفر بوده است. آژانس آریانهاد تور کشتی کروز یونان را بیش از 120 بار اجرا نموده و همکاران و راهنمایان تور ما تجربه ی کافی جهت خلق یک سفر رویایی برای شما را دارند.
  آیا در زمان توقف کشتی در جزایر، گشت شهری اجرا می شود؟

  در هر یک از گروهای کشتی کروز یونان، سعی کرده ایم 1 یا 2 گشت را در شهرها و جزایر یونان به صورت رایگان بگنجانیم. که در خدمات تور که در بالا ذکر شده است مشاهده می کنید. در سایر شهرها و جزایر که گشت رایگان اجرا نمی شود. نیز می توانید به اختیار خود و با هماهنگی راهنمای تور خود، گشت های اختیاری را خریداری و استفاده نمایید.
  برنامه خدمات غذایی در کشتی کروز چگونه است؟

  در مدت اقامت در کشتی کروز یونان تمامی مسافرین از خدمات All Inclusive استفاده خواهند کرد. بین معنا که صبحانه، ناهار و شام در ساعات مشخصی از روز به صورت رایگان در رستورانهای کشتی کروز سرو خواهد شد. همچنین مسافران می توانند از تمامی نوشیدنی ها در بارها و کافی شاپ های کشتی کروز فازغ از ساعت و زمان، استفاده نمایند.
  در زمان هایی که در جزایر یونان توقف داریم، ناهار و شام کشتی کروز را از دست خواهیم داد؟

  صبحانه، ناهار و شام در ساعات مشخصی در 2 یا 3 رستوران کشتی کروز سرو می شود. در صورتی که در آن زمان در جزیره ای توقف داشته باشید، می توانید به کشتی کروز بازگردید. و از خدمات غذایی کشتی کروز استفاده نمایید. در غیر اینصورت ناهار و یا شام کشتی کروز را از دست خواهید داد. هر چند برنامه سرو غذا در رستوران های تا حدودی با توقف کشتی کروز در جزایر هماهنگ است. برای مثال در روزی که کشتی کروز ساعت 19 وارد جزیره ای می شود. سرو شام کمی زودتر از زمان معمول آغاز می شود. تا بتوانید ابتدا شام را میل نمایید. و بعد از شام از آن جزیره بازدید کنید.
  آیا محدودیتی برای سوار و پیاده شدن از کشتی کروز وجود دارد؟

  خیر، هیچ محدودیتی برای ورود و خروج به کشتی کروز وجود ندارد. می توانید به دفعات از کشتی کروز خارج شوید و یا به کشتی کروز بازگردید.
  آیا کشتی کروز در تمامی جزایر پهلو می گیرد؟

  در تمامی جزیره ها به غیر از سانتورینی، کشتی کروز در بندر پهلو می گیرد. و قدم زنان می توانید وارد جزیره شوید. ولی با توجه به شرایط جغرافیایی سواحل سانتورینی، امکان پهلو گرفتن وجود ندارد. برای رفت و آمد به کشتی کروز باید از قایق های مخصوص این کار که کشتی کروز به رایگان در اختیار می گذارد استفاده کرد. برای ورود و خروج به کشتی کروز در این جزیره هم محدودیتی وجود ندارد.
  آیا امکان دسترسی به اینترنت در کشتی کروز وجود دارد؟

  بله، ولی رایگان نیست. برای استفاده از اینترنت در کشتی کروز، باید بر مبنا ساعت به مرکز اینترنت کشتی کروز هزینه پرداخت کنید. که به صرفه نیست. و به دلیل ارتباط ماهواره ای کیفیت خوبی نیز ندارد. بهترین راه دسترسی به اینترنت خرید یک سیم کارت یونانی است. که راهنمای تور کشتی کروز یونان در اولین جزیره شما را برای خرید سیم کارت راهنمایی خواهد کرد. هر چند در هر یک از شهرها و جزایر یونان، در تمامی کافه ها و رستوران ها، اینترنت به صورت رایگان وجود دارد.
  جزایر یونان
  میکونوس
  جزیره میکونوس یونان
  ژوئن 13, 2019
  ادامه مطلب
  santorini
  جزیره سانتورینی یونان
  ژوئن 13, 2019
  ادامه مطلب
  اینستاگرام آژانس آریانهاد را دنبال کنید تا از جدیدترین اخبار و آفرهای ما برای کروز یونان و سایر پیشنهادهای ما با خبر باشید. نظر یکی از همسفران ما درباره ی این تور در اینستاگرام را در ادامه بخوانید.

  واقعا عالی بود. ما کشورهای زیادی رو دیدم و سفر بسیار رفتیم. اما کشتی کروز یونان یه خوش گذرونی عالی و با کیفیت بود. هر چند با عجله و کوتاه. اما شاید همین کوتاه بودنش باعث لذت بیشتر شد. مورد دیگه خوب بودن همسفرا بود که جای خوشحالی داشت. با احترام به عقاید هم در کنار هم بودند.

  مورد دیگه هم حضور جهانگردان از تمام جهان بود. بخصوص آمریکا و کانادا که تعدادشون بیش از 500 نفر بود. یک غرور کاذب هم در ما ایجاد شد که چه آسوده و بدون ویزا گیت ها رو رد می شدیم. و من شخصا به یاد گفته پدرانمون و خاطراتشون افتادم.

  رفتار پرسنل کشتی کروز بسیار عالی و قابل تقدیر بود. راهنمای تور آیدا خانم خوش اخلاق و عالی.

  تور کشتی کروز یونان

  سفر بدون نیاز به ویزا به یونان
  با تور کروز یونان ۹۸ می توانید بدون نیاز به ویزا به یونان سفر کنید. یونان کشوری اروپایی و عضو حوزه شنگن می باشد. درخواست ویزا از سفارت یونان مبلغی حدود 3 میلیون تومان به ازای هر نفر به هزینه های سفر شما اضافه خواهد کرد. (اخذ وقت سفارت، ترجمه و آماده سازی مدارک و هزینه مستقیم سفارت)

  هر چند با صرف این هزینه ها نیز دریافت ویزا تضمین شده نیست. و احتمال مرفوض شدن درخواست شما از جانب سفارت زیاد است.

  بازدید از تمامی مکان های دیدنی یونان
  سفر به یونان از هر طریق دیگری برای شما فقط امکان بازدید از پایتخت این کشور (آتن) و حداکثر 1 یا 2 جزیره ی دیگر را فراهم می کند. کشور یونان تعداد زیادی جزیره زیبا و دیدنی دارد. اگر از این جزایر بازدید نکنید نمی توانید ادعا کنید که کشور یونان را درک کرده اید.

  با سفر به یونان با کشتی کروز به راحتی و در مدت زمان یک هفته از تمامی جزایر معروف یونان بازدید می کنید. چنانچه بخواهید به هر طریقی به جز کشتی کروز یونان از این جزایر بازدید کنید. هزینه سفر شما بسیار بالا و گزاف خواهد بود. همچنین باید زمان و انرژی بسیاری برای جابجایی بین جزایر و تعویض هتل ها صرف کنید.

  استفاده از خدمات غذایی کامل
  تمامی مسافرین تور کشتی کروز یونان از خدمات All Inclusive کشتی های کروز Celestyal استفاده می کنند. این خدمات شامل صبحانه، ناهار، شام و نوشیدنی های رایگان بدون هیچ محدودیتی می شود. استفاده از این خدمات تاثیر بسیاری در هزینه های سفر شما خواهد داشت. با افزایش قیمت یورو یک بطری آب معدنی در اروپا حدودا 30 هزار تومان است. شما با سفر به یونان با کشتی کروز هیچ هزینه ای بابت خدمات غذایی و نوشیدنی پرداخت نخواهید کرد.

  گشت و گذار در زیباترین مکان های دنیا
  میکونوس و سانتورینی از زیباترین مکان های دنیا هستند. این دو جزیره به همراه جزیره کرت و رودس همیشه در صدر لیست مکان های دیدنی جهان قرار دارند. با تور کشتی کروز یونان علاوه بر بازدید از آتن پایتخت یونان، از این جزایر نیز بازدید می کنید. استفاده از ساحل و تفریحات دریایی نیز از دیگر مزایای این تور است.

  رضایت صد در صدی

  در 5 سال گذشته آژانس آریانهاد میزبان بیش از 5000 نفر در این تور بوده است. تمامی مسافرین تور کروز یونان از این سفر رضایت کامل داشته اند. خیلی از همسفران ما این تور را بهترین سفر زندگی خود می دانند.
  منبع :https://www.arianahad.com/تور-کشتی-کروز-یونان/
  ویرایش توسط minaaa3576 : 07-23-2019 در ساعت 09:53 AM

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •