• خرید هاست مناسب با مقایسه بهترین شرکت های هاستینگ ۹۸ :


خرید هاست یکی از دغدغه*های کسانی است که می*خواهند وبسایت راه اندازی کنند و اگر شما به فکر راه اندازی کسب و کارتان در اینترنت هستید ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که بهترین هاست را کدام شرکت ارائه می دهد.
زمانی که به دنبال پاسخ این پرسش در گوگل سرچ میکنید با پیشنهادهای گوناگونی روبرو می شوید بعضی از شرکت*های ارائه دهنده خدمات هاستینگ پیشنهاد هاست رایگان را به شما می دهند و از شما میخواهند که سرویس هاستینگ رایگان آنها را امتحان کنید به شما توصیه می کنم که هرگز وب سایت خودتان را روی هاست رایگان راه*اندازی نکنید حتما در ادامه دلیل این موضوع را به شما توضیح خواهم داد.
اما انتخاب هاست مناسب یکی از مهمترین قسمتهای راه اندازی یک وبسایت به شمار می آید و انتخاب بهترین شرکت و تهیه هاستاز آن نیازمند این است که شما در این خصوص تحقیق و پرس و جو کنید. اگر تجربه خرید هاست را ندارید و می خواهید بدانید که چگونه می توانید بهترین هاست را انتخاب کنید این مقاله را تا انتها بخوانید.

  • ویژگی های یک هاست خوب


هنگام انتخاب هاست باید نکات زیادی را در نظر داشته باشید که در ادامه لیستی از این نکات آورده شده است. این لیست به شما کمک می کند تا هنگام تهیه هاست بتوانید بهترین شرکت را انتخاب کنیم.

  • یک هاست خوب باید امنیت بالایی داشته باشد.
  • یک هاست خوب باید پایداری بالایی داشته باشد.
  • یک سایت خوب باید تعرفه های مناسبی نسبت به خدماتی که ارائه می دهد داشته باشد.
  • یک هاست خوب باید کیفیت بالایی داشته باشد.

هرکدام از موارد بالا به تنهایی می تواند موجب شکست یا موفقیت وب سایت شما شودکه باید بسیار به آنها دقت کنید.شرکت هایی که در ادامه به شما معرفی خواهم کرداین ویژگی ها را دارندو نکته ای که آنها را از هم متمایز می کندتفاوت درکیفیت پشتیبانی آنهاست.
باید دقت داشته باشید که هنگام خرید هاست شرکتی را انتخاب کنیدکه بهترین پشتیبانی را به شما ارائه می دهد.فرض کنید مشکلی در یکی از روزهای پرفروش سال برای وب سایتتان رخ می دهدکه به هاستینگ شما مربوط است. چه اتفاقی می افتد اگر شرکتی که وب سایت شما را میزبانی می کند پشتیبانی خوبی نداشته باشد.قطعا این اتفاق می تواند لطمه جبران ناپذیری به وب سایت شما وارد کند.اما اگر بخش پشتیبانی شرکت به سرعت مشکل شما را رفع کندمی توانید بدون هیچ مشکلی به درآمد زایی خود ادامه دهید.
ادامه مطلب :همراه آی سی تی