دوستان عزیز من مدت ها دنبال یه قالب اموزشی برای راه اندازی دوره در وردپرس بودم که اینجا قصد دارم بهترین قالب اموزش انلاین رو بهتون معرفی کنم که با استفاده از اون میتونید سایتی شبیه فرادرس و فرانش راه اندازی کنید و کاربرانتان میتوانند در سایت شما عضو شوند و به عنوان مدرس دوره های خودشون رو به فروش برسونن
معرفی قالب آموزشی وردپرس
از پرکاربردترین قالب های وردپرس برای ایجاد سایت آموزش آنلاین قالب آموزش آنلاین Eduma میباشد. همانطور که میدانید امروزه آموزش آنلاین به سرعت رشد کرده و افراد بسیاری از آموزش آنلاین در اینترنت برای یادگیری انواع حرفه ها و حتی دروس دانشگاهی و بدست آوردن اطلاعات آموزشی بهره میگیرند.

فرصت عالی برای ایجاد یک آموزشگاه اینترنتی برای شما فراهم شده است برنده کسی است که به حرفه ای ترین و کارآمدترین شکل ممکن و با سرعتی فوق العاده یک سایت آنلاین آموزشگاهی تولید کند. شما با یک پوسته آموزشگاهی وردپرس میتوانید برنده باشید و خیلی سریع اقدام به این کار کرده و جایگاه ویژه ای را پیدا کنید و اکثر مشتریان را جذب آموزشگاهتان نمایید.سایت روپوش مرجع خرید و فزوش قالب و افزونه وردپرس پوسته آموزشگاهی وردپرس Eduma را کاملا فارسی شده و راستچین در اختیار شما حرفه ای ها قرار داده است.
سیستم آموزش و آزمون آنلاین قالب سایت آموزشگاهی EDUMA

مهم ترین ویژگی که قالب آموزش آنلاین Eduma را متمایز کرده سیستم آموزش آنلاین آن میباشد. آموزگاران و اساتید به راحتی میتوانند دروس یا پیش نیاز دروس خود را روی سایت در اختیار شاگردان قرار دهند تا آنها با دیدن فیلم ها پیشرفت تحصیلی بیشتر و بهتری داشته باشند.با این کار سرعت آموزش بالا رفته و نیاز ها و سوالات شاگردان به راحتی و کاملا حرفه ای پاسخ داده خواهد شد.
قالب Eduma قالب سایت آموزشگاهی نه تنها در آموزش آنلاین بلکه در آزمون آنلاین هم کارایی ویژه ای دارد، این ویژگی بدین صورت میباشد که میتوان آزمونی را در سایت خود در اختیار دانش آموزان قرار داد تا بتوانند با شرکت در آن آزمون میزان یادگیریشان را بسنجند.
یا اینکه برای مثال از طرف یک سازمان یا نهاد برای استخدام یک آزمون آنلاین ورودی برگزار کرد تا کسانی که نمره قبولی را گرفتند به مصاحبه و آزمون حضوری دعوت شوند، یا این امکان برای کسانی که نمیتوانند حضوری امتحان بدهند به صورت آنلاین در منزل در آزمون شرکت کنند.
دادن آزمون به ساده ترین حالت قابل انجام است و به راحتی در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد.