افزونه صفحه ساز المنتور | صفحه ساز پیشرفته وردپرس | صفحه ساز Elementor | افزونه Elementor | افزونه صفحه ساز وردپرس
معرفی افزونه صفحه ساز المنتور

افزونه Elementor یک نام برای افزونه صفحه ساز و بسیار کاربردی وردپرس بوده که برای طراحی و ایجاد صفحات مورد نظر تولید شده و شما عزیزان میتوانید بدون زدن حتی یک خط کد خیلی راحت با Drag and Drop کردن طراحی دلخواه خود را انجام دهید و از این کار لذت ببرید.
همانطور که میدانید هدف از تولید افزونه صفحه ساز وردپرس هم همین میباشد که بدن زدن کد و با سرعت و دقتی خوب به زیبایی تمام صفحات خود را تولید و آنها را ارئه دهیم.
عناصر مختلف صفحه ساز ELEMENTOR

صفحه ساز پیشرفته وردپرس Elementor دارای عنصرهای مختلفی چون سبد خرید و… میباشد و این امکان را به شما میدهد که فقط با رها کردن امکانات مختلف، صفحه دلخواه خود را به سلیقه خودتان ایجاد کنید. همانطور که گفتیم این امکان ناشی از پشتیبانی این افزونه از فروشگاه ساز ووکامرس میباشد.
افزونه صفحه ساز وردپرس Elementor همچون دیگر افزونه های صفحه سازی که میشناسید بسیار قدرتمند است و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.
صفحه ساز پیشرفته وردپرس ELEMENTOR از RTL پشتیبانی میکند

این افزونه به خوبی از RTL پشتیبانی میکند و شما میتوانید با تهیه نسخه فارسی شده از سایت روپوش مرجع خرید و فروش قالب و افزونه وردپرس آنرا روی سایت های فارسی مورد نظر خود نصب کنید و نگران راست چین بودن سایت خود نباشید چون این افزونه روی وردپرسفارسی قابل استفاده است.
استفاده از المان ها و آیکن های مختلف ممکن است یک دغدغه باشد اما این صفحه ساز پیشرفته وردپرس این دغدغه را حل کرده است.صفحه ساز Elementor با داشتن عناصر و آیکن های متفاوت خود برای طراحی سایت این مشکل را حل کرده و تمامی عناصر لازم برای طراحی یک صفحه حرفه ای و جذاب در این افزونه مجود است و شما به راحتی میتوانید از آنها استفاده کنید و به طراحی حرفه ای صفحه خود بپردازید.