1- ابتدا وارد پنل هاست خود شوید.

2- بر روی آیکون زیر که در پنل هاست خود مشاهده میکنید کلیک کنید.


3- پس از کلیک بر روی آیکون مربوطه در سمت چپ صفحه ایی که ملاحظه میکنید همانند عکس زیر دو آیکون قابل مشاهده هست.


ftp2.png

4- بر روی آیکون Create FTP account کلیک نمایید.

5- پس از کلیک بر روی آیکون؛بخشی همانند عکس زیر مشاهده میکنید.


ftp3.png

6- در کادر اول یوزرنیم اف تی پی (FTP) دلخواه خود را وارد نمایید، در کادر دوم رمز (Password) دلخواه خود را وارد نمایید و در کادر سوم نیز مجدداً همان رمز را تکرار و وارد نمایید.
(نکته: میتوانید با کلیک کردن بر روی دکمه Random اجازه دهید تا یک رمز به صورت تصادفی برای اکانت FTP شما انتخاب شود. (توجه داشته باشید در صورتی که بر روی Random کلیک کنید و رمز تصادفی را برگزینید، رمزی که بر روی اکانت FTP شما قرار گرفته است پس از کلیک کردن بر روی دکمه Create، رمز تصادفی (Random) برای شما نمایش داده میشود.)

7- شما میتوانید در هنگام ایجاد یک اکانت FTP سطح دسترسی آن را نیز تعیین نمایید؛ در دو سطح Domain،User دسترسی اکانت FTP برای پوشه public_html تعریف شده است و در حالت FTP دسترسی اکانت به پوشه public_FTP تعریف شده است. همچنین در صورتی که شما تمایل داشته باشید تا سطح دسترسی اکانت FTP که قصد ایجاد کردن آن را دارید تنها محدود به یک پوشه خاص کنید میتوانید با انتخاب گزینه Custom و وارد کردن آدرس پوشه مورد نظر در کادر خالی که مشاهده می نمایید این دسترسی را ایجاد کنید.
نکته: برای وارد شدن به اکانت های FTP ساخته شده باید یوزرنیم به صورت [URL="http://mihanwebhosting.com"]nameaccountftp@yourdomain.com[/URL] وارد شود.

8- بر روی دکمه Create کلیک نمایید تا اکانت FTP شما ایجاد شود.