مجموعه خانه طراحان سام (http://www.samdhprint.com/) به روزترین چاپخانه دیجیتال در حوزه چاپ فضای باز و بسته، چاپ دیجیتال ورقی، چاپ مستقیم بر روی اجسام سخت، چاپ های پشت نور، سازه های تبلیغاتی، کالا و هدایای تبلیغاتی ، حکاکی و برش لیزر، برش دیجیتال و خدمات پس از چاپ (لمینیت و شاسی و ...) فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرده است.


این مجموعه با به کارگیری کادری مجرب و بهره مندی از بهترین امکانات، پیشرو در ارائه خدمات به مراکز تجاری، فرهنگی، اداری، معماری، هنری و ارگانهای خصوصی و دولتی ومراکز تفریحی ورزشی می باشد.
مجموعه خانه طراحان سام مفتخر است با در اختیار داشتن گستره ی وسیعی از متنوع ترین ماشین آلات چاپ، کلیه خدمات و محصولات خود را با توجه به نیاز مصر ف کنندگان و بارعایت استانداردهای روز جهانی به مشتریان گرانقدر خود ارائه نماید.

همچنین در راستای اهداف خود در جهت رفع نیازهای مشتریان، اقدام به مشاوره در زمینه تبلیغات محیطی و پکیج*های چاپی و استندهای تبلیغاتی با بهره گیری از متخصصین صنعت چاپ و تبلیغات نموده است. امید است بتوانیم با یاری پروردگار و تلاش روزافزون، همچنان سیر پیشرفت و ترقی را ادامه داده و با ارائه خدمات بهتر رضایت مندی بیشتری را جلب نماییم.

راه*های ارتباطی با خانه طراحان سام:

تلفن تماس: 02187700017

ایمیل: info@samdhprint.com
تلگرام: http://telegram.me/samdhprintt