قالب آژانس مسافرتی تراولو | قالب گردشگری تراولو | قالب travelo | قالب وردپرس گردشگری travelo | قالب وردپرس تراولو

قالب آژانس مسافرتی تراولو

اگر به دنبال یک [URL="https://roposh.com/product-tag/wordpress-themes/"]قالب وردپرس[/URL] گردشگری هستید تا یک سایت مسافرتی و گردشگری راه اندازی کنید؛ قالب گردشگری تراولو بهترین گزینه در زمینه ارائه سایت های مسافرتی، گردشگری، آژانس های هواپیمایی، سایت های هتل و… می باشد. قالب آژانس مسافرتی travelo در برای شما فراهم شده تا یک سایت فوق حرفه ای ایجاد کنید.در یک سایت آژانس هواپیمایی یا مسافرتی چیدمان و ظاهر بسیار زیبا و جذاب، سیستم رزرواسیون فوق حرفه ای جزو ملزومات است.
در قالب وردپرس گردشگری تراولو به ظاهر سایت اهمیت زیادی داده شده به طوری که یک سایت با چیدمان فوق حرفه ای خواهید داشت. همچنین یک سیستم رزرواسیون درجه یک و همه چیز تمام در دسترس شما خواهد بود تا با استفاه از آن به رزرو هتل، رزرو تور های گردشگری، اقامت، رزرو ماشین، رزرو سفرهای هوایی و دریایی و… پرداخت.
حتما نگاهی به پیش نمایش این [URL="https://roposh.com/product-category/wordpress-themes/online-hotel-reservation/"]قالب وردپرس[/URL] در سایت روپوش بیاندازید تا امکانات آن را با چشم خود ببینیند و متوجه جذابیت و خارق العاده بودن آن شوید.
استفاده از افزونه برگه ساز ویژوال کامپوزر

یک نکته مثبتی که می تواند در یک [URL="https://roposh.com/product-category/wordpress-themes/online-hotel-reservation/"]قالب گردشگری[/URL] وجود داشته باشد، به کار گیری [URL="https://roposh.com/product/visual-composer/"]افزونه برگه ساز ویژوال کامپوزر[/URL] است. با این [URL="https://roposh.com/product-tag/wordpress-plugins/"]افزونه وردپرس[/URL]نمره بیست، بدون هیچ سختی فقط با کشیدن ورها کردن می تونا صفحات را ویرایش کرد، در این صورت نیاز به کد نویسی نیست و نگران بلد بودن یا نبودن کدنویسی نخواهید بود. به همین خاطر قالب گردشگری travelo با افزونه ویژوال کامپوزر سازگاری کامل دارد و صرفه جویی در وقت را به شما هدیه می دهد.
سیستم مدیریت حرفه ای در قالب گردشگری TRAVELO

سیستم مدیریت به کار برده شده در قالب وردپرس گردشگری تراولو دستتان را باز گذاشته و فکر همه جا را برای مدیریت حرفه کرده است. در مورد انواع اقامت و رزروهای خود هیچ مشکلی نخواهید داشت.
برای مثال اگر قصد داشته باشید از تقویم شمسی برای رزرو اقامت و تور، یا از درگاه پرداخت فارسی برای پرداخت ها استفاده نمایید جای هیچ نگرانی نیست، چرا که در این تنظیمات حرفه ای به این نکات هم توجه شده است. با قالب آژانس مسافرتی travelo هر آنچه در ذهن دارید را پیاده سازی کنید و از کار و سلیقه خود لذت برید.
ریسپانسیو و واکنشگرا و دارای کد نویسی استاندارد

تمامی ویژگی های قالب وردپرس گردشگری travelo حرفه ای است، از جمله این خصوصیات کارآمد و دقیق ریسپانسیو و واکنشگرا بودن آن است. پوسته ای با این ویژگی، صفحات سایت را در هر دستگاهی مثل موبایل و تبلت و… به زیبایی و بدون هیچ مشکلی به نمایش می گذارد.
با توجه به کد نویسی استانداردی که در این پوسته به کار برده شده است، سرعت لود شدن سایت را در نتیجه دارد؛ این ویژگی مهم شما را قادر می سازد تا هتل ها و تورهای مورد نظر خود را با سرعتی باورنکردنی در سرار دنیا به نمایش بگذارید. واضح است که این ویژگی پیشرفت سریع تری را برای شما عزیزان فراهم می کند و شما را یک پله بالاتر از بقیه میبرد.
قالب وردپرس گردشگری با افزونه WPML برای کاربران

سازگاری این [URL="https://roposh.com/product-tag/travel-agency/"]پوسته وردپرس گردشگری[/URL] با افزونه چند زبانه کردن سایت دیگر ویژگی مهم آن می باشد که در نتیجه آن می توان سایت را به انواع و اقسام زبان های دنیا تغییر زبان داد.
سربرگ و فوتر های مختلف با طراحی شیک

قطعا زیبایی در هر قسمت از سایت جذابیت خاص خود را دارد، به همین منظور در قالب وردپرس گردشگری تراولو سربرگ ها و فوتر های متعددی وجود دارد و شما اختیار دارید که هر یک را به کار ببرید و سلیقه خود را پیاده کنید.
دارای 12 دمو جذاب و مختلف

دلیل جذابیت و پرکاربرد بودن وردپرس قابلیت ها و امکانات منحصر به فرد آن می باشد که باعث شده به یک سیستم مدیریت محتوایی تبدیل شود. وردپرس در هر زمینه ای که بخواهید پر است از پوسته های آماده که تنها با زدن چند کلیک ساده برایتان نصب می شوند وشما می توانید از آنها برای طراحی سایت استفاده کنید.
و اما دموها در قالب گردشگری تراولو

قالب گردشگری که برایتان معرفی کردیم از 12 دمو برخوردار است که می توان از آن ها برای نمایش های مختلف و آماده استفاده نمود. 9 دموی دیگر هم برای صفحه رزرو هتل، رزرو ماشین، رزرو کشتی و … وجود دارد. به شما عزیزان توصیه می کنیم اگر قصد راه اندازی سایت گردشگری دارید حتما قالب آژانس مسافرتی تراولو را از سایت روپوش راه اندازی کنید.
قالب وردپرس گردشگری TRAVELO کاملا سازگار با [URL="https://roposh.com/product-category/wordpress-themes/ecommerce-woocommerce/"]ووکامرس[/URL]

یک دغدغه که در پرداخت ها وجود دارد این است که آیا پشتیبانی از درگاه های بانکی به راحتی انجام می شود یا خیر؟ پوسته باید به گونه ای باشد که علاوه بر اینکه تمامی فعالیت ها و فرآیند های رزر، تور و اقامت را به راحتی پشتیبانی می کند، به آسانی بتوان از درگاه های بانکی در آن برای فرایند پرداخت استفاده نمود.


[URL="https://roposh.com/product/travelo-booking-theme/"]دانلود قالب تراولو | قالب travelo | قالب گردشگری travelo | قالب گردشگری تراولو[/URL]